1. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Świętej Rodziny.  Zapraszamy małżonków, aby odnowili na każdej Mszy św. przyrzeczenia małżeńskie i wraz z dziećmi przyjęli błogosławieństwo. O godz. 17.00 podziękujemy dobremu Bogu za wszelkie łaski i dary mijającego roku podczas Mszy Świętej i nabożeństwa dziękczynno-przebłagalnego, i odśpiewamy uroczyste Te Deum.
  2. W sprawach kancelaryjnych zapraszamy po Mszy o 17.30 do zakrystii. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.
  3.   W środy po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątki Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Rozpoczynamy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Jest to okazja do spotkania i bliższego poznania się. Razem z wami pragniemy się modlić i przynosić wam dar Bożego błogosławieństwa. Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami. Zamieścimy go również na naszej parafialnej stronie internetowej. Wygląda on w tym tygodniu następująco:

Środa           27.12     ul. Chopina, Jagiellońska i 8 Marca

Czwartek     28.12     ul.  Zielona, Brzechwy, Kochanowskiego, Próchnika i Wieniawskiego z dwu stron do spotkania

Piątek         29.12    ul. Dąbrowskiego, Polna, Łąkowa i Miodowa z dwu stron do spotkania

Sobota          30.12     ul. Armii Krajowej z dwu stron do spotkania,

Wtorek        02.01     ul. Lotnicza, Żwirki i Wigury z dwu stron do spotkania

Bardzo prosimy o otwieranie furtek, szczególnie tam, gdzie nie ma dzwonków przy furtce. Pojazdy prosimy na godzinę 9.00.