W parafii funkcjonuje 13 kółek różańcowych w tym 11 żeńskich i 2 męskie, które liczą po 20 osób, które raz w miesiącu spotykają się na spotkaniu formacyjnym z ks. Proboszczem, a wymianę tajemniczek mają w pierwszą niedzielę każdego miesiąca. Od 2012 roku przy parafii powstały 4 Róże Różańcowe rodziców za dzieci w których jest również po 20 osób.

Wykaz kółek różańcowych nasze parafii:

Nazwa Zelator/-ka Liczba członków
Koło św. Jadwigi Teresa Deredas 18
Koło Niepokalanego Serca Pana Jezusa Zofia Kowalska 14
Koło Matki Boskiej Fatimskiej Wanda Hermaniuk 20
Koło Matki Bożej Różańcowej Jadwiga Mroczek 20
Koło św. Katarzyny Bronisława Pająk 20
Koło św. Józefa Kazimierz Pietrasik 20
Koło św. Jana Pawła II Jacek Arndt 20
Koło św. Bernadety Janina Wysokińska  20
Koło św. Róży Ewa Kłąb 17
Koło św. Teresy Maria Marczyk 20