1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budowę kościołów archidiecezji łódzkiej.
  2. Zapowiedzi
  3. Zapraszamy dziś o godz. 17.00 na pierwsze gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Natomiast w piątki zapraszamy na drogę krzyżową. Msza Św. i droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o 17.30
  4. Przypominamy o przykazaniu kościelnym mówiącym o powinności skorzystania przynajmniej raz w roku z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii świętej w okresie wielkanocnym.
  5. Przyszła niedziela, druga wielkopostna, to niedziela Ad gentes – dzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Po Mszach Świętych będziemy mogli materialnie wesprzeć dzieło misyjne Kościoła – zbiórka do skarbonki.
  6. Od 9 do 16 marca  naszą archidiecezję nawiedzą relikwie Rodziny Ulmów. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

W tym tygodniu patronują nam:

• 21 II – św. Piotr Damiani, biskup i doktor Kościoła [+1072];
  • 22 II – św. Piotr Apostoł [święto jego katedry];