1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy ten czas, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.
  2. We wtorek, drugi w miesiącu, po Mszy wieczornej półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu animowana przez wspólnotę Domowego Kościoła.
  3. W środy po wieczornej Eucharystii zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątki na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich członków Kół Różańcowych na spotkanie opłatkowe po Mszy o 17.00 w domu parafialnym.
  5. Program kolędowej wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący

Poniedziałek  09.01 Przanowice, Lisowice, Erazmów i Jeziorko.

Wtorek          10.01   Ul. Kochanowskiego, Próchnika, Wieniawskiego, Brzechwy, Dąbrowskiego, Zielona do spotkania

Środa              11.01   Ul. Armii  Krajowej i Spacerowa z dwu stron do spotkania

Czwartek        12.01 Ul. Szaflarskiej, Wschodnia i Hubala, początek od Szymborskiej do spotkania

Piątek              13.01 Ul.  Żeromskiego, Pomorska, Śląska i Wigury

Sobota             14.01 Ul. Lipowa, Świerkowa, Jodłowa, Orzechowa; Pileckiego, Kwiatowa, Topolowa 25, Magnoliowa, Wierzbowa w Koluszkach

Poniedziałek    16.01  Ul. Szymborskiej

Bardzo prosimy o otwieranie furtek, szczególnie tam, gdzie nie ma dzwonków przy furtce. Pojazdy prosimy na godzinę 9.00. Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami.

1. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

W tym tygodniu patronują nam:

• 13 I – św. Hilary bp z Galii z 4 wieku.