1.  W poniedziałek w Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty na Mszy św. o godz. 17.30 obrzęd błogosławienia wina.

2.    W piątek 31 grudnia o godz. 17.00 Msza Święta z nabożeństwem na zakończenie roku kalendarzowego 2021. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynno–błagalnej.

3.    W piątek decyzją księdza Arcybiskupa z racji na Sylwestra dyspensa od pokarmów mięsnych.

4.    Kolędę czyli wizytę duszpasterską rozpoczniemy po powrocie i decyzji ks. proboszcza.

5.    W sobotę Nowy Rok Pański 2022 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy świętych niedzielny. Pierwsza sobota miesiąca.

6.    W przyszłą niedzielę 2 stycznia 2022r. -  pierwsza niedziela miesiąca – taca gospodarcza oraz o godz. 16.00 spotkanie Kół Różańcowych i wymiana tajemnic, a o godz. 16.30 modlitwa różańcowa.

7.    Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” – dziś numer z modlitewnikiem.