1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi i ofiary do puszki: ogłoszenie kurialne.
  2. Do środy nowenna przed uroczystością odpustową Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki naszej parafii. Zapraszamy na Mszę o 17.30, a dziś o 17.00.  Nowennę kończyć będziemy adoracją Najświętszego Sakramentu do 19.00.
  3. Jutro wspomnienie Świętej Cecylii, patronki muzyki kościelnej, a więc i Pana Organisty, chóru parafialnego i scholi dziecięcej.
  4. Uroczystość Tytułu Naszej Świątyni  -  Św. Katarzyny Aleksandryjskiej obchodzimy w czwartek 25 listopada. Msze rano o godz. 8.00, o 12.00 Msza z udziałem kapłanów, którzy w tym dniu przeżywać będą skupienie dekanalne i suma odpustowa o 18.00, na którą zapraszamy wszystkich jak najliczniej, a szczególnie asystę i przedstawicieli wszystkich grup parafialnych. Sumę sprawował będzie ks. Marek Mielcarek, poprzedni wikariusz naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 poświęcenie medalików i zawierzenie przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  6. Brakuje jeszcze 5 osób, by mogło powstać 8 koło różańcowe modlitwy rodziców za dzieci.
  7. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

• 22 XI – św. Cecylia, dziewica i męczennica, patronka muzyki kościelnej;
  • 23 XI – św. Klemens, papież i męczennik i św. Kolumban, apostoł zachodniej Europy;
  • 24 XI – święci męczennicy wietnamscy: Andrzej Dung-Lac z towarzyszami, którzy za wiarę ponieśli śmierć w XVIII w. i XIX w.
  • 25 XI – św. Katarzyna Aleksandryjska;