1. Zbierane dzisiaj ofiary przekazujemy dla naszej Kurii Archidiecezjalnej z racji Światowego Dnia Ubogich.
  2. We wtorek 16.11 rozpoczynamy nowennę modlitewną przed uroczystością odpustową Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki naszej parafii. Zapraszamy codziennie na Mszę o 17.30. Nowennę kończyć będziemy codziennie adoracją Najświętszego Sakramentu do 19.00. Uroczystość Św. Katarzyny obchodzimy w czwartek 25 listopada. Msze odpustowe o godz.  8.00, 12.00 i 18.00.
  3. W niedzielę sumę o 12.15 odprawimy za kolejarzy naszego miasta przed świętem ich patronki, Św. Katarzyny.
  4. Decyzją papieża 8 odpustów za zmarłych możemy zdobywać do końca listopada, jeśli w oktawie Wszystkich Świętych nie udało się nam być codziennie na cmentarzu i pomodlić się tam za zmarłych wypełniając stałe warunki odpustu.
  5. Powstaje kolejne, 8 koło różańcowe modlitwy rodziców za dzieci. Jeśli byliby chętni do włączenia się w tę modlitwę, ks. Piotr zaprasza.
  6. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

• 15  XI – św. Albert Wielki.
  • 16 XI – św. Małgorzata Szkocka i św. Gertruda.
  • 17 XI – św. Elżbieta Węgierska (1207-1231), zakonnica, a najpierw żona Ludwika IV, landgrafa Turyngii, która po jego śmierci poświęciła się wychowaniu dzieci, modlitwie, uczynkom pokutnym i miłosierdziu, potem przywdziała habit tercjarki św. Franciszka.
  • 18 XI – bł. Karolina Kózkówna, męczennica z roku 1914, patronka młodzieży polskiej.
  • 19 XI – bł. Salomea, klaryska, siostra Bolesława Wstydliwego, która w bardzo heroiczny sposób oddała się na służbę Bożą.
  • 20XI – św. Rafał Kalinowski [1835-1907], jeden z przywódców powstania styczniowego, po katordze syberyjskiej odnowiciel zakonu karmelitów w Polsce;
  • 22 XI – św. Cecylia, dziewica i męczennica, patronka muzyki kościelnej;