1. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. W tym dniu naszą modlitwą, a także materialną ofiarą będziemy chcieli wspomóc tych, którzy angażują się w dzieło misyjne Kościoła – misjonarki i misjonarzy świeckich i duchownych oraz ich działalność.
  2. Dziś przed kościołem zbiórka na Patryka Tomę, chłopca z porażeniem mózgowym, którego rehabilitację już kilka razy wspieraliśmy naszymi ofiarami.
  3. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca codziennie po Mszy wieczornej, a w niedzielę o 16.30.
  4. Przyjmujemy wypominki za naszych zmarłych, roczne i jednorazowe.
  5. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

• 18 X – św. Łukasz, Ewangelista, uczeń i towarzysz św. Pawła Apostoła, autor Ewangelii i Dziejów Apostolskich, w których opisał życie pierwotnego Kościoła;
  • 19 X – bł. Jerzy Popiełuszko, kapłan i męczennik; św. Jan de Brebeuf i Izaak Jouges, męczennicy z Kanady; św. Paweł od Krzyża, pasjonista;
  • 20 X – św. Jan Kanty, najpierw student, a następnie profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, kapłan odznaczający się wielkim miłosierdziem dla ubogich,
  • 21 X – bł. Jakub Strzemię, arcybiskup halicko-lwowski
  • 22 X – św. Jan Paweł II, papież, którego pontyfikat jest dobrze nam znany i naznaczony duchowością całkowitego powierzenia się Maryi.
  • 23 X – św. Józef Bilczewski i św. Jan Kapistran;
  • 24 X -  św. Antoni Claret i bł. Jan Wojciech Balicki;