1.  Bardzo dziękujemy za dzisiejszą tacę gospodarczą.

2.  Dziś o godz. 16.00 comiesięczne spotkanie Kół Różańcowych, a o 16.30 nabożeństwo majowe.

3.  Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze według porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe o 16.30. Msza o 8.00 za dzieci, za które modlą się rodzice w Różach Różańcowych rodziców za dzieci.

4. W tygodniu na nabożeństwo majowe zapraszamy każdego wieczoru po Mszy o godz. 17.30.

5.  W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po nabożeństwie majowym Godzina Święta, adoracja Pana Jezusa w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich z naszej parafii do godziny 20.00. W piątek po Mszy o  8.00 odwiedziny chorych. Spowiedź rano i od 16.30.

6.  8 maja przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze o 8.00 i 17.00.

7.  We wtorek 4 maja rozpoczynamy duszpasterską wizytę kolędową. Ze względu na stan epidemii i towarzyszące mu różne lęki można nas przyjąć  w swym mieszkaniu, na jego progu lub też na podwórku. Czy w domu, czy na zewnątrz, prosimy o przygotowanie stolika z krzyżem i z wodą święconą. Program kolędy w tym tygodniu jest następujący:

Wtorek        04.05  ul. Hubala, Szaflarskiej i Szymborskiej z dwu stron do spotkania. Początek o 9.00.

Środa      05.05   ul. Powstańców Wielkopolskich, Obrońców Warszawy, Aleja ZHP, początek o 9.00; ul. Wschodnia początek o 10.00.

Czwartek      06.05   ul. Staszica ks. Proboszcz początek o 9.00, ks. Piotr od 15.00.

Piątek           07.05    ul. Przejazd ks. Piotr początek o 12.00.

Sobota    08.05    ul. Pileckiego, Świerkowa, Jodłowa, Orzechowa, Lipowa, Topolowa,
Kwiatowa, Magnoliowa. Początek o 9.00.

Poniedziałek  10.05  Jeziorko, Erazmów, Lisowice i Przanowice. Początek o 9.00

8.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” .

·         4 V – św. Florian (†304), męczennik z początku IV wieku, patron strażaków .

·         6 V -   Apostołowie Filip i Jakub.

·         8 V – św. Stanisław (ok. 1030-1079), biskup krakowski, patron chrześcijańskiego ładu moralnego, męczennik, patron Polski.