1.  W poniedziałek, wtorek i środę, w dni, kiedy miały być rekolekcje, Msze św. odprawiane będą o godz. 9.00 i 18.00.

2.  Zgodnie z rozporządzeniem nie będą w tym roku odprawiane Gorzkie Żale i drogi krzyżowe, nie odbędą się też rekolekcje wielkopostne.

3.  Do odwołania nieczynna będzie kancelaria parafialna. W sprawach pilnych proszę zgłaszać się do zakrystii po Mszy o 17.30.

4. Przestrzegajmy rozporządzeń dotyczących czasu kwarantanny. Ponieważ na Mszy może być tylko 5 osób, pierwszeństwo w przychodzeniu na Mszę dajmy rodzinom, które zamawiają intencje mszalne. Dotyczyć to będzie także nabożeństw Triduum Paschalnego.

5.  W Wielkim Tygodniu dyżurować będziemy w konfesjonałach w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 15.00 – 17.00.

6.  W pierwszy piątek miesiąca po Mszy o 8.00 odwiedziny chorych w domach.

7.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” .

W tym tygodniu patronujĄ nam:

·         02 IV – św. Franciszek z Pauli, pustelnik [+1507];

·         04 IV – św. Izydor z Sewilli, biskup i doktor Kościoła [+636];