1.  W dniu wczorajszym ksiądz arcybiskup ustanowił stu nowych nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej dla naszej archidiecezji. Z naszej parafii misję do tej posługi liturgicznej otrzymali panowie Łukasz, Piotr i Zbigniew. Od dziś posługuje nam sześciu nadzwyczajnych szafarzy.

2. Przy wyjściu ze świątyni będzie można wesprzeć dzieło misyjne Kościoła – do puszki można wrzucać ofiary na ten cel. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła.

3.  Serdecznie dziękuję także za bezimienne ofiary złożone ostatnio na inwestycje parafialne w wysokości 30, 40, 100, 340, 2x500 i 2x1000 zł.

4.  Zapraszamy dziś o godz. 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Natomiast w piątki zapraszamy na drogę krzyżową:

·        dzieci na godz. 16.30

·        młodzież i dorosłych po Mszy o 17.30.

5. Tradycyjnie, jak w latach ubiegłych, panie, które to zawsze czyniły, będą zbierać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Prosimy o serdeczne przyjęcie ich w swoich rodzinach.

6.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

W tym tygodniu patronują nam:

·         18 III – św. Cyryl Jerozolimski, biskup [+386];

·         19 III – św. Józef, mąż Najśw. Maryi Panny, patron rodzin, także naszej archidiecezji;

·         23 III – św. Turybiusz z Mongrovejo, biskup w Peru [+1606];