1. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii. Pragniemy Wam wszystkim podziękować za Waszą życzliwość, za wszystkie spotkania i rozmowy. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary, które przeznaczymy na wydatki związane z tegorocznymi pracami w kościele i w domu parafialnym.

2. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszki ofiar przeznaczonych na wsparcie zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji [klasztory sióstr bernardynek w Brzezinach i sióstr karmelitanek w Łodzi].

3.  Spotkanie Kół Różańcowych przekładamy na przyszłą niedzielę.

4.  We wtorek, we wspomnienie św. Agaty, na Mszy o 17.30 poświęcenie chleba i soli, związane z kultem tej świętej dziewicy i męczennicy.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po modlitwie o święte powołania kapłańskie i zakonne,  adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Godzina Święta do godz. 20.00.

6.  Koło Różańcowe Św. Ojca Pio złożyło ofiarę na kościół w wysokości 500 zł. Serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy też za dzisiejszą tacę gospodarczą.

7. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” i papieskiego miesięcznika „Osservatore Romano”. Dzieci, które zaprenumerowały „Małego Gościa Niedzielnego”, zapraszamy do zakrystii.

·         5 II – św. Agata, dziewica i męczennica;

·         6 II – św. Paweł Mika i jego Towarzysze, pierwsi męczennicy Dalekiego Wschodu;

·         8 II – św. Hieronim Emiliani i św. Józefina Bakhita;

·         10 II – św. Scholastyka (†542), dziewica, siostra św. Benedykta, założyciela zakonu benedyktynów i patrona Europy; na wzór brata założyła zakon żeński według reguły benedyktyńskiej i całkowicie poświęciła się Panu Bogu;