1.  Dziewczęta z naszej scholi „Armia Pana” po wszystkich mszach kwestują dziś na rzecz zakupu nowego instrumentu oraz swego wyjazdu wakacyjnego.

2. W przyszłą niedzielę o 16.00 spotkanie Kół Różańcowych i modlitwa różańcowa

3.  Kontynuujemy odwiedziny kolędowe naszych parafian.

Poniedziałek   07.01     ul. Brzezińska od nru 2 i 112 do spotkania.

Wtorek            08.01     Krańcowa, Wyspiańskiego, Asnyka, Prusa, Gałczyńskiego, Tuwima, Okrzei i Czarneckiego;

Środa               09.01  ul. Żeromskiego, Pomorska, Śląska i Hallera;

Czwartek        10.01   ul. Zielona, Dąbrowskiego, Brzechwy, Polna, Lotnicza Łąkowa i Miodowa, z dwu stron do spotkania;

Piątek               11.01  1 kapł. Mickiewicza,  2 kapł. Towarowa i Teatralna;

Sobota             12.01   1 kapł. Pileckiego, Kwiatowa i Magnoliowa;  2 kapł. Świerkowa, Jodłowa, Orzechowa, Wierzbowa w Koluszkach, Klonowa i Lipowa.

Poniedziałek     14.01   Krasickiego, Hubala i Szaflarskiej.

Rozpoczęcie kolędy o godz. 9.00, pojazd prosimy na godz. 8.45. Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami. Zamieścimy go również na naszej parafialnej stronie internetowej.

4.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”