1.  Zapowiedzi.

2.  Trzecia niedziela Wielkanocy w naszej Ojczyźnie jest Niedzielą Biblijną, inaugurującą  Tydzień Biblijny. Zachęcamy do indywidualnej lektury i medytacji słowa Bożego. [pod chórem w koszyku znajdziemy fragmenty wyznaczone do dzisiejszej lektury i medytacji]. Można również zaangażować się w jedną z grup apostolskich działającą przy parafii, w której odbywa się wspólnotowe czytanie i rozważanie Pisma Świętego, szczególnie zapraszamy na cotygodniowe Kręgi Biblijne, które odbywają się w środy po Mszy św. o 17.30.

3. W sobotę i niedzielę przeżywać będziemy wizytację biskupią odbywającą się co pięć lat. W niedzielę na Mszy o 12.15 ks. biskup udzieli sakramentu bierzmowania. W sobotę o 14.00 ostatnia próba kandydatów, o 15.00 spowiedź młodzieży i ich rodzin.

4. W środy po wieczornej Eucharystii o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątki Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5.   Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”, oraz miesięcznika „List do Pani”.